РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Старт національної кампанії «Добрий знак»

0 0

У січні 2015 року стартувала національна кампанія «Добрий знак» від телеканалу СТБ з контролю якості продуктів харчування. «Добрий знак» – це незалежна система оцінки якості і безпеки продуктів харчування в Україні. Продукти, чия упаковка відзначена «Добрим знаком», пройшли жорстку лабораторну перевірку за європейськими стандартами якості та безпеки в країнах Європейського Союзу.

«Проект« Все буде добре» більше двох років в ефірі СТБ популяризує здоровий спосіб життя і присвятив більше сотні сюжетів вибору якісних продуктів, чим заслужив великий кредит довіри телеглядачів, – розповідає Дмитро Кицай, творець і креативний директор проектів «Все буде добре», «Все буде смачно» і куратор кампанії “Добрий знак ». – І логічним продовженням став вихід за рамки телебачення і запуск національної кампанії з контролю якості та безпеки продуктів харчування для українців. На полицях українських магазинів вже починають з’являтися продукти, що пройшли систему якості «Добрий знак». Якщо ви бачите такий знак на продукті, це означає, що СТБ гарантує вам і вашій родині його безпеку. Ми ретельно перевіряємо виробництво, а сам продукт проходить аналіз в кращих арбітражних лабораторіях ».

Однією з перших торгових марок, які успішно пройшли перевірку в високотехнологічних європейських лабораторіях і були відзначені «Добрим знаком», стала «Тульчинка». А саме такі продукти, як: рослинно-вершкова суміш ТМ Тульчинка 62,5%, 72,5%, 82,5% і шоколадна суміш 62%. Також вже в продажу з’явилася продукція ТМ «Біла лінія», відзначена «Добрим знаком».

Експерти «Доброго знака»: Андрій Бабаєв (технолог харчової промисловості, експерт «Все буде добре»), Руслан Гончар (міжнародний сертифікований аудитор з харчової безпеки Міжнародного органу з сертифікації TÜV Rheiland і DQS) і Марек Мажец (Польща, представник IFS стандартів і GLOBALG .AP в 14 країнах Європи).

«Добрий знак »- це можливість для українців вибирати продукти, в яких вони будуть на 100% впевнені. Ми залучили кращих європейських фахівців, які займаються перевіркою українських продуктів по найсуворішим європейським стандартам в кращих арбітражних лабораторіях. Ця співпраця дасть можливість виділити товари на магазинних полицях, яким можна довіряти. Якщо ви бачите такий знак, це означає, що СТБ гарантує вам і вашій родині його безпеку, – розповідає Надія Матвєєва, ведуча телеканалу СТБ. – І ще, що важливо – нам хочеться показати споживачу, що саме з продуктів в Україні роблять дуже добре. Адже люди нам довіряють – в цьому ми вже переконувалися неодноразово. Тому з великою відповідальністю до цього ставимося. Найстрашніше для нас -втратити довіру своїх глядачів».

Національний знак якості «Добрий знак» продовжує піклуватися про здоров’я українців – в даний момент експерти готують свої висновки з цілого ряду продуктів «соціальної групи» (приправи, дитяче харчування, бакалія, сири, ковбаси та ін.), які можна купити в супермаркетах. Відзначимо, що «Добрий знак» видається продукту на 1 рік: поки знак присутній на упаковці, аудитори несуть відповідальність за його якість і безпеку, а також проводять постійні перевірки.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ