РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Бактеріальні закваски GOOD FOOD отримали “Добрий знак”

0 0

Жорстку перевірку якості за стандартами ЄС пройшли 9 позицій бактеріальних заквасок торгової марки “GOOD FOOD”: “Біфідокомплекс”, “Біокефір”, “Біоряжанка”, “Сир”, “Імуналіс”, “Наріне”, “Сімбіотік”, “Йогурт”, “Йогурт фітнес”. Це означає, що вони можуть бути повністю рекомендовані для здорового харчування.

Дмитро Кицай, керівник проекту “Добрий знак”, СТБ: “Відрадно бачити, як тренд здорової їжі набирає силу в Україні. Ми взяли на себе відповідальність і заснували незалежний знак якості, непідкупний і заснований на комплексній перевірці і виробництва, і самого продукту. Тому споживач може бути впевнений: закваски GOOD FOOD – це по-справжньому гуд фуд, хороша їжа, і ми щиро раді відкрити ще один такий продукт українцям “.

Руслан Терещенко, заступник директора GOOD FOOD: “Компанія GOOD FOOD завжди дбала про здоров’я своїх споживачів. Безкомпромісна висока якість продукту була і залишається нашим пріоритетом №1. З самого моменту створення компанії ми бачили свою місію так: давати українцям те, що дозволяє їм ставати і залишатися здоровими. Корисний і натуральний продукт, смачний, але здоровий, без усього зайвого: без ГМО, барвників, консервантів. Ми були раді побачити серйозність і глибину для отримання “” Доброго знака “” перевірки. і розуміємо, що далеко не всі виробники зможуть стати його власниками. Для нас самих і для українських споживачів додаткова незалежна і незацікавлена ​​експертиза авторитетної лабораторії Eurofins – це хороший спосіб підтвердити те, що заяви GOOD FOOD збігаються з нашого щоденною дійсністю “.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ