РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Продукти ТМ «Біла лінія» перевірені “Добрим знаком” вдруге

0 0

В рамках незалежної системи контролю якості «Добрий Знак» молоко, вершки, кефір, закваска, сметана, ряжанка і йогурт торгової марки «Біла лінія» (виробник «ТЕРРА ФУД») вже другий рік поспіль успішно проходять перевірку виробництва і продукції за найжорстікішими українськими і європейськими стандартам.

«Добрий знак» на упаковці означає, що ці продукти пройшли перевірку в незалежних європейських лабораторіях компанії Eurofins за показниками якості та безпеки.

Зокрема, молочна та кисломолочна продукція ТМ «Біла лінія» була перевірена на відповідність показникам якості: щільність, кислотність, вміст жиру і білка. А також за шістьма категоріями показників безпеки: відсутність металів, радіонуклідів, пестицидів, мікотоксинів, антибіотиків і гормональних препаратів.

Всім відомо, що споживачеві важко самостійно визначити безпеку продукту: наявність важких металів, пестицидів або антибіотиків. «Добрий знак» допомагає покупцям побачити на полицях магазинів продукти, які були перевірені фахівцями на якість і безпеку в лабораторних умовах.

«Національна система контролю якості” Добрий знак “є відповіддю на швидко зростаючу обізнаність українських споживачів, – говорить незалежний європейський експерт, член правління Ewa-Bis SP, представник IFS стандартів і GLOBALG.A.P. в 14 країнах Європи Марек Маржец. – З кожним днем ​​покупці все більш усвідомлено підходять до вибору продуктів, які вони вживають. Кожен хоче бути впевнений, що продукт має характеристики, заявлені виробником, і проводиться в умовах, які відповідають нормам. Отже, продукти зберігають якість і не містять шкідливих компонентів. Я переконаний, що завдяки жорстким вимогам до перевірки – “Добрий знак” на продукції стане надійним орієнтиром якості і безпеки, якому довіряють покупці і, зокрема, продукту! ».
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ