РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Закупівля. Йогурт питний

0 0

З 13 грудня 2016 року по 15 грудня 2016 рік у рамках проекту «Добрий знак» (далі – Проект) буде проведена закупівля і відправка на дослідження в незалежні європейські лабораторії продукції категорії «Йогурт питний».

За результатами досліджень, проведених ТОВ “ТЕЙЛОР Нельсон Софрез УКРАЇНА” серед споживачів України, в першому півріччі 2016 року в п’ятірку найбільш популярних торгових марок, які виробляють йогурт питної, увійшли:

– ТМ «Чудо» (виробник ПАТ «Вімм-Біль-Данн Україна»)

– ТМ «Актівіа» (виробник ТОВ «Данон Дніпро»)

– ТМ «Галичина» (виробник ПАТ «Галичина»)

– ТМ «Дольче» (виробник ТОВ «Молочний Дім»)

– ТМ «Яготинський» (ПАТ «Яготинський маслозавод»)

У зв’язку з цим, продукція п’яти вищевказаних торгових марок була обрана Проектом для проведення незалежного дослідження в лабораторіях Європи.

Згідно з Регламентом Проекту, закупівля продукції здійснюється в магазинах роздрібної або дрібнооптової торгівлі і відправляється на дослідження в незалежні європейські акредитовані лабораторії.

Результати лабораторних досліджень можуть бути опубліковані на сайті проекту «Добрий знак» http://dobryiznak.ua і / або оприлюднені в одному з випусків телевізійних передач, що транслюються телеканалом СТБ, і / або будь-яким іншим способом на розсуд телеканалу.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ