РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Закупівля. Сир твердий Російський

0 0

З 12 січня 2017 року по 14 січня 2017 рік у рамках проекту «Добрий знак» (далі – Проект) буде проведена закупівля і відправка на дослідження в незалежні європейські лабораторії продукції категорії «Сир твердий Російський».

За результатами досліджень, проведених ТОВ “ТЕЙЛОР Нельсон Софрез УКРАЇНА” серед споживачів України, в першому півріччі 2016 року в п’ятірку найбільш популярних торгових марок, які виробляють сири тверді, увійшли:

– ТМ «КОМО» (виробник ПАоО «Дубномолоко»)

– ТМ «Дзвени Гора» (виробник ПАТ «Звенигородський сироробний комбінат»)

– ТМ «Шостка» (виробник ПАТ «Бель Шостка Україна»)

– ТМ «Клуб Сиру» (виробник ПАТ «Канівський маслосирзавод»)

– ТМ «Пирятин» (виробник ПАТ «Пирятинський сирзавод» ГК «Молочний Альянс»)

У зв’язку з цим, продукція п’яти вищевказаних торгових марок була обрана Проектом для проведення незалежного дослідження в лабораторіях Європи.

Згідно з Регламентом Проекту, закупівля продукції здійснюється в магазинах роздрібної або дрібнооптової торгівлі і відправляється на дослідження в незалежні європейські акредитовані лабораторії.

Результати лабораторних досліджень можуть бути опубліковані на сайті проекту «Добрий знак» http://dobryiznak.ua і / або оприлюднені в одному з випусків телевізійних передач, що транслюються телеканалом СТБ, і / або будь-яким іншим способом на розсуд телеканалу.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ