РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Закупівля. Ковбаса варена Лікарська

0 0

З 25 січня 2017 року по 27 січня 2017 року рамках проекту «Добрий знак» буде проведена закупівля і відправка на дослідження в незалежні європейські лабораторії продукції категорії «Ковбаса варена Лікарська» найбільш популярних торгових марок.

За результатами досліджень, проведених ТОВ “ТЕЙЛОР Нельсон Софрез УКРАЇНА” серед споживачів, в першому півріччі 2016 року в п’ятірку найбільш популярних торгових марок, які виробляють ковбасу варену, увійшли:

– ТМ «Глобино» (виробник ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат»)

– ТМ «САЛТІВСЬКИЙ м’ясокомбінат» (виробник ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат»)

– ТМ «М’ясна Гільдія» (виробник ТОВ “Житомирський м’ясокомбінат”)

– ТМ «Ювілейний» (виробник ТОВ «М’ясокомбінат« Ювілейний »)

У зв’язку з цим, в рамках проекту «Добрий знак» продукція чотирьох вищевказаних торгових марок була обрана для проведення незалежного дослідження в лабораторіях Європи.

Згідно регламенту проекту, закупівля продукції здійснюється в магазинах роздрібної або дрібнооптової торгівлі, і відправляється на дослідження в незалежні європейські акредитовані лабораторії.

Результати лабораторних досліджень можуть бути опубліковані на сайті проекту «Добрий знак» http://dobryiznak.ua, а також оприлюднені в одному з випусків телевізійної програми, яка транслюється телеканалом СТБ.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ