РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Закупівля. Мінеральна газована вода

0 0

З 03 лютого 2017 року по 06 лютого 2017 року рамках проекту «Добрий знак» буде проведена закупівля і відправка на дослідження в незалежні європейські лабораторії продукції категорії «Мінеральна газована вода» найбільш популярних торгових марок.

За результатами досліджень, проведених ТОВ “ТЕЙЛОР Нельсон Софрез УКРАЇНА” серед споживачів, в першому півріччі 2016 року в п’ятірку найбільш популярних торгових марок, які виробляють мінеральну газовану воду, увійшли:

– ТМ «Моршинська» (виробник ПАТ «Моршинський завод мінеральних вод« Оскар »)

– ТМ «Поляна Квасова» (виробник ДП «Санаторій« Сонячне Закарпаття »СД»)

– ТМ «Бон Буассон» (виробник ПАТ «Новомосковський завод мінводи»)

– ТМ «Оболонська» (виробник ПАТ «Оболонь»)

У зв’язку з цим, в рамках проекту «Добрий знак» продукція чотирьох вищевказаних торгових марок була обрана для проведення незалежного дослідження в лабораторіях Європи.

Згідно регламенту проекту, закупівля продукції здійснюється в магазинах роздрібної або дрібнооптової торгівлі, і відправляється на дослідження в незалежні європейські акредитовані лабораторії.

Результати лабораторних досліджень можуть бути опубліковані на сайті проекту «Добрий знак» http://dobryiznak.ua, а також оприлюднені в одному з випусків телевізійної програми, яка транслюється телеканалом СТБ.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ