РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Мінеральна вода “Карпатська Джерельна” отримала “Добрий знак”

0 0

Жорстку перевірку якості і безпеки за стандартами ЄС пройшла мінеральна вода «Карпатська Джерельна». Ця вода може бути повністю рекомендована для здорового раціону і приготування їжі. Відмітка про проходження перевірки – «Добрий знак» – буде розміщена на пляшках води «Карпатська Джерельна».

Директор компанії-виробника «Карпатські мінеральні води» Микита Невестюк: «У Прикарпатті – прекрасні джерела мінеральної води зі збалансованим складом мікроелементів. Наше завдання як виробника – зберегти природні властивості і донести натуральність води до покупця. ” Добрий знак ” бере продукти для перевірки з полиці магазину. Те, що “Карпатська Джерельна” пройшла жорсткий європейський тест якості, говорить про те, що ми впоралися з цим завданням. Споживач може бути впевнений у корисності та природність води, яку п’є кожен день ».

Для людей, які відповідально і осмислено підходять до вибору продуктів харчування, піклуючись про здоров’я своїх сімей, «Добрий знак» став незамінним і компетентним помічником. Команда проекту заявляє, що зробить все від них залежне, щоб перевірити якомога більше українських продуктів і бездоганних, з точки зору якості, відзначити емблемою «Добрий знак». Дмитро Кицай, керівник проекту «Добрий знак», телеканал СТБ: «Склад і безпеку цієї води -підтверджено. Я радий, що ще один український продукт пройшов перевірку ”Доброго знаку”. Це означає, що ще в одному продукті українські покупці можуть бути впевнені. Я сам як батько радий, що тепер можу спокійно давати своїй дитині безпечну мінеральну воду ».
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ