РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Дитяча молочна продукція перевірена на антибіотики

0 0

У серпні цього року прогримів резонансний скандал. При перевірці дитячої молочної продукції в деяких зразках були виявлені антибіотики. Цю новину тут же підхопили соціальні мережі, піднялася хвиля негативу. Проект незалежної жорсткої перевірки якості та безпеки продуктів «Добрий Знак» вирішив розставити крапки над «і» і прийняв рішення самостійно, за свій рахунок, перевірити бренди з категорій «дитяче молоко» і «дитячі йогурти» (раніше це торгові марки не піддавалися перевірці « доброго знака »). Після чого можна було б з упевненістю сказати, чи є в них небезпечні речовини чи ні. Як і в інших перевірках «Доброго знака», ця інспекція проходила в мережі європейських арбітражних лабораторій Eurofins.

У серпні аудиторами проекту «Добрий знак» були взяті з полиць магазину (всі показники були запротокольовані) і відправлені в Eurofins зразки дитячої «молочки» п’яти виробників:

  1. Молоко дитяче «На здоров’я» 3,2% (виробник «Люстдорф»). Регламент перевірки
  2. Йогурт «Тьома» 1,5% з наповнювачем «яблуко» (виробник «Данон Україна»). Регламент перевірки
  3. Йогурт «Агуша» 2,7% з наповнювачем «яблуко-груша» (виробник «Вімм-Білль-Данн Україна»). Регламент перевірки 
  4. Молоко «Малятко вітамінізоване» торгової марки «Злагода» (виробник «Придніпровський»). Регламент перевірки
  5. Молоко «Яготинське для дітей» (виробник «Яготинський маслозавод»). Регламент перевірки 

Результати лабораторної перевірки показали, що всі досліджені продукти не містять антибіотиків (продукти були перевірені на наявність 58 антибіотиків, в тому числі тих, які не нормуються в Україні). Також продукти перевірили на відсутність патогенної мікрофлори (бактерій групи кишкової палички, Salmonella, L.monocytogenes, Staphylococcus Aureus). Її також ні в одному зі зразків не було виявлено.

Керівник проекту «Добрий знак» Лілія Камлюк: «Зараз українці настільки залякані страшилками про неякісні продукти, що не знають, кому вже вірити. Ми вирішили знайти правду і за власною ініціативою провести перевірку дитячої молочної продукції в незалежних європейських лабораторіях. У “Доброго знака” – прозора, що виключає втручання сторонніх сил, система перевірки, дослідження проводяться тільки за межами України, і ми відкрито надаємо протоколи лабораторних досліджень виробникам. У випадку з дитячим молоком і йогуртами, перевірка проводилася в Гамбурзі на наявність антибіотиків. Зокрема, антибіотиків тетрациклінової і пенициллиновой груп, а також стрептоміцину і левоміцетину ».
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ