РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

«Добрий знак» перевірив соняшникову олію

0 0

Вперше незалежна система контролю якості продуктів харчування «ДОБРИЙ ЗНАК» перевірить популярні серед споживачів продукти харчування українських виробників.

«Такі перевірки телеканал здійснює виключно за свій рахунок і без попереднього узгодження з виробниками. Це забезпечує повну незалежність від виробників і виключає можливість останніх впливати на методи і результати досліджень. Закупівлю продукції для перевірки СТБ проводить в присутності представників європейської лабораторії і перевізників, які можуть забезпечити доставку зразків з дотриманням температурних режимів та інших вимог до транспортування »- розповідає Дмитро Кицай, продюсер проекту« ДОБРИЙ ЗНАК ».

Результати таких перевірок будуть оголошені на офіційному сайті проекту «ДОБРИЙ ЗНАК» і в програмах «Вікна-новини» і «Все буде добре» на СТБ. Представники виробників, чия продукція перевірялася, будуть запрошуватися в студію «Все буде добре», де зможуть підтвердити або спростувати результати досліджень, озвучити свою позицію. Планується, що рубрика з результатами перевірок буде виходити в ефір з періодичністю один раз на два тижні.

«Категорія продукції, яка буде перевірятися, вибирається телеканалом, а найбільш популярні бренди категорії надаються компанією TNS. Таким чином, «ДОБРИЙ ЗНАК» не впливає на вибір брендів продукції, яку відправляють на перевірку. Крім того, дослідження здійснюються тільки в акредитованих європейських лабораторіях », – пояснює Дмитро Кицай.

Напередодні свята Масляної «ДОБРИЙ ЗНАК» перевірив категорію «соняшникова олія». На відповідність нормам перевірялися фізико-хімічні показники, жирнокислотний склад і показники безпеки соняшникової олії. Була перевірена продукція таких торгових марок як «Олейна», «Щедрий дар», «Королівський смак» і «Олком».

Надалі плануються перевірки найбільш популярних серед населення України брендів молока тривалого зберігання, питних йогуртів, вареної ковбаси.

Відзначимо, що основною метою перевірок є визначення найбільш якісну і безпечну продукцію, яка реалізується на українському ринку, а також інформування про це споживачів.

Успішні результати лабораторних досліджень – це перший крок для виробників до отримання права розміщувати «ДОБРИЙ ЗНАК» на упаковці своїх товарів.

Результати перевірки дивіться тут:
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ