РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Чи містить дитяча молочна продукція рослинні жири?

0 0

Поряд із традиційними молочними продуктами, на полицях торгівельних мереж з’явилися дуже схожі з ними продукти, які, втім, не мають відповідної харчової цінності. При цьому такі продукти-імітатори реалізуються разом зі звичайними молочними продуктами та мають схожі назви. Це один із найпоширеніших методів фальсифікації молочної продукції – додавання рослинних жирів.

Чому взагалі додають рослинні жир? Адже відповідно до законодавства та нормативної документації дитяча молочна продукція має містити виключно жири тваринного походження.

Так, Закон України «Про дитяче харчування» забороняє використання у виробництві продуктів для дітей пальмового стеарину, продуктів гідрогенізації олій (маргарину, спреду), бавовняної олії та олії з кунжуту. Також Законом «Про молоко та молочні продукти» заборонено використання у виробництві молочних продуктів сировини немолочного походження з метою заміни складових молока.

Це роблять, щоб здешевити вартість продукту. Адже жири рослинного походження коштують в декілька разів менше, ніж жири тваринного походження.

Продукція ТМ “Яготинське для дітей ” перевірена незалежною системою контролю якості “Добрий знак” на вміст молочних жирів. Висновок: кількість молочних жирів відповідає нормативній документації.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ