РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Як обрати якісне вершкове масло?

0 0

1. Зверніть увагу на ціну продукту. Натуральне вершкове масло дорожче за своїх аналогів з рослинних жирів. Знежиреного або дієтичного вершкового масла не існує. Якщо в продукті менше 60% жирності, цей товар уже не може називатись вершковим маслом.

2. Також приділіть увагу назві продукту. Переконайтеся, що на упаковці ніде не вказано «Спред солодковершковий», «Спред кисловершковий». Іноді виробники маскують продукт із рослинних жирів під назвами «Маселко», «Маслечко», «Масло масляне» і тому подібне. Не вірте таким назвам – 95% вірогідності, що перед Вами фальсифікат.

3. Справжнє масло легко відділяється від упаковки, навідміну від спреду, який має липку, в’язку консистенцію.

4. Натуральне масло має однорідну консистенцію, воно ненасиченого жовтого чи білого кольору. При цьому його поверхня є однотонною, без темних або світлих прожилок.

5. Якщо масло постояло 20–25 хвилин при кімнатній температурі і на його поверхні з’явилися крапельки води, це — підробка.

6. Масло має характерний молочний приємний запах. Кислуватість, затхлість масла на запах свідчить про погану якість купленого продукту.

7. Розчиніть шматочок масла у теплій воді. Якщо воно натуральне, то розмішається рівномірно, а не розпадатиметься на окремі частинки.

8. Покладіть пачку масла на кілька годин у морозильну камеру, тоді спробуйте його розрізати. Натуральний продукт буде відколюватися шматками. Таке явище пов’язане з тим, що на більшості заводів високоякісне масло виробляється так званим «методом Мільошина», який полягає у перетворенні високожирних вершків у масло. При цьому характерне замерзання готового продукту і його суттєве затвердіння при охолодженні. Якщо ж масло із морозильної камери не тверде, пачка злегка прогинається або є м’якою – Ви купили фальсифікат із рослинними жирами всередині.

9. Розігрійте сковорідку з маслом. Якщо воно справжнє, то кипітиме, але не буде пінитись, на відміну від масла з домішками чи маргарину.

Масло вершкове 73% ТМ “Волошкове поле” перевірено незалежною системою контролю якості “Добрий знак” на якість та безпечність.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ