РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

4 найрозповсюдженіших міфи про шампуні

0 0
  1. Шампунь треба наносити на всю довжину волосся. Насправді шампунь треба наносити тільки на шкіру голови, обережно масажуючи подушечками пальців. Решті волосся буде достатньо злегка мильної води
  2. Шампуні з етикеткою «2 в 1» працюють ефективно. Це не так. Шампунь та кондиціонер виконують різні функції, тому поєднувати їх неможна. Шампунь, очищуючи, розкриває кутикулу волосся, у той час, як кондиціонер чи маска, навпаки, її закривають. Використовувати шампунь «2 в 1» можна у відрядженні чи відпустці, але не постійно.
  3. Мити голову щодня – шкідливо. Насправді  мити голову треба по мірі забруднення. Якщо ви користуєтесь засобами для укладки чи займаєтесь спортом, щоденне миття голови вам просто необхідно.
  4. Шампунь треба тримати на волоссі якомога довше. Це не так. Детергенти (поверхнево-активні речовини), які видаляють бруд та викликають появу піни, досить агресивні для шкіри голови. Тому тримати шампунь на шкірі голови радимо не довше 2-3 хвилин. Перед використанням шампуню, розітріть його у долонях, після чого нанесіть його на шкіру голови.

 
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ