РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Чим корисні соковмісні напої?

0 0

Дуже часто у магазинах можна зустріти не соки, а саме соковмісні напої. Що ж це таке і чи корисні вони? Давайте розбиратися.

Соковмісні напої – це суміш натуральних соків з водою, цукром і лимонною кислотою. У соковмісних напоях має бути не менше 10% соку, а в овочевих – не менше 40%. У ці напої можуть додавати натуральні або штучні ароматизатори, барвники чи консерванти. При покупці соків уважно вивчіть список інгредієнтів, щоб переконатися, що там немає підсолоджувачів.

Виробники часто вдаються до хитрощів та додають дешеві соки в дорогі. А різкі соки, такі як гранатовий чи журавлинний, розбавляють солодкими. Це не страшно, сік залишається соком, але він може містити мало саме того соку, що вказаний на етикетці. Тобто, купуєте ви одне, а отримуєте інше. Саме так роблять із дорогими соками лохини чи вишні. Їх часто розбавляють із більш дешевими виноградним чи яблучним соками.

Обирайте тільки якісні напої! Солодкі газовані напої ТМ “Соковинка” перевірено незалежною системою контролю якості “Добрий знак” на якість та безпечність.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ