РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Чим корисний лимон?

0 0

З дитинства ми звикли вважати лимон дуже корисним фруктом, не зважаючи на його специфічний кислий смак. І недарма: лимон корисний майже весь: від соку до шкірки. Він містить велику кількість біологічно активних речовин. Серед них особливе місце займають: провітамін А, вітамін С, флавоноїди. Разом вони складають надійний захисний бар’єр на шляху численних вірусів і мікробів в наш організм.

Вітаміни В1 і В2, які відіграють важливу роль в процесах обміну речовин і беруть участь у багатьох хімічних реакціях в організмі. Вітамін D, який є фактором росту для дітей і оберігає їх від рахіту. А в організмі дорослих він відіграє важливу функцію – підтримує гормональний баланс.

Сік лимону посилює імунну систему, захищає наш організм від раку, нормалізує обмінні процеси і гормональний фон. Крім того, завдяки провітаміну А лимон дозволяє підтримувати і навіть поліпшувати зір у людей похилого віку і у тих, чия робота пов’язана з комп’ютером.

Лимон містить лимонну кислоту, яка бере участь у багатьох реакціях вуглеводного, жирового і білкового обміну, стимулює вироблення шлункового соку і підвищує апетит. Дуже корисним вважається лимонне ефірне масло.

А ще лимон містить пектин, терпени, дубильні речовини, кальцій і калій, залізо і магній. Ці речовини надзвичайно корисні для травлення.

Сік лимону міститься у напоях ТМ “Соковинка”. Солодкі газовані напої ТМ “Соковинка” перевірено незалежною системою контролю якості “Добрий знак” на якість та безпечність

 
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ