РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

5 міфів про мінеральну воду

0 0

Міф 1: мінеральну воду можна пити в необмеженій кількості – це дуже корисно
Мінеральна вода буває три типів: лікувальна, їдальня і лікувально-столові. Лікувальна мінеральна вода містить високу концентрацію мікроелементів: йоду, брому, бору, солей.
Приймати її слід за рекомендацією лікаря. Столова мінеральна вода характеризується зниженим вмістом цих елементів. Її можна пити скільки завгодно і готувати на ній їжу.
Лікувально-столова мінеральна вода – оптимальний варіант для повсякденного вжитку: мінерали, мікроелементи і солі в ній, – середньої, нешкідливої концентрації. Таку воду можна пити в необмежених кількостях, але використовувати її для приготування їжі не рекомендується.

Міф 2: Мінеральну воду не можна пити під час занять спортом

Виявляється, пити воду під час тренувань не тільки можна, але й потрібно. Зневоднення організму, що може викликати нестача води – це перше, що чекає на наш організм. Разом з потом організм втрачає корисні солі та мінерали, нестачу яких необхідно усунути. Пити лікувально-столову мінеральну воду під час тренувань набагато корисніше, ніж звичайну воду, оскільки вона відновлює водний баланс і насичує клітини мікроелементами.

Міф 3: Мінеральна вода у скляних пляшках краще, ніж у пластикових
Насправді, мінеральна вода в скляних і пластикових пляшках по якості й смаку абсолютно однакова. Єдина відмінність – у зручності зберігання. В скляних пляшках мінеральна вода
зберігається довше і повільніше нагрівається на сонці.

Міф 4: Будь-яка мінеральна вода з магазину – натуральна

Це не зовсім так. Можна додати солі і мінералів у звичайну воду на заводі – склад буде схожий з природною мінеральною водою, але ось спільного у них буде мало. Справжня
мінеральна вода – це складний розчин, мікроелементи та інші корисні речовини в якому містяться у вигляді іонів, газів і колоїдних частинок. Процеси природної мінералізації набагато складніше заводських процесів насичення питної води солями та елементами. Відповідно, якість мінеральної води, видобутої з джерела, набагато вище.

Міф 5: Джерельна вода корисна та безпечна

Ми звикли вважати, що джерельна вода найчистіша і найкорисніша. Все це правда, та санітарний стан багатьох джерел перебуває у дуже поганому становищі. Вони забруднені
відходами діяльності людини та стічними водами. Такі джерела дуже потребують очищення. Перш ніж використовувати воду з джерела, бажано отримати аналіз її хімічного складу.
Вода – це життя! Корисна вода – здорове життя! Будьте здорові!

Вода мінеральна ТМ “Карпатська Джерельна” перевірена незалежною системою контролю якості “Добррий знак” на якість та безпечність.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ