РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Упаковка сиру кисломолочного ТМ “Гармонія”

0 0

Лубенський молочний завод, виробник ТМ «Гармонія» вже понад 80 років щоденно постачає українцям свою надзвичайно смачну та корисну молочну продукцію.

Сир «Мгарський» ТМ «Гармонія» – це один з кисломолочних продуктів преміум-класу, який виходить з найсучаснішої автоматизованої виробничої лінії Лубенського молочного заводу.
Традиції якості, натуральності й смаку – ось що покладено за стандарти у виготовленні цієї лінійки сирів. Ніжне розсипчасте зерно, виразний молочний смак, який Ви ніколи не сплутаєте з будь-яким іншим зерненим сиром, –  ті переваги, на які, в першу чергу, варто звернути увагу.

Сир «Мгарський» ТМ «Гармонія» виготовляється за традиційною технологією сквашування, виключно з коров’ячого молока вищого гатунку з фермерських господарств, що проходить багатоступеневу перевірку на наявність навіть найменших домішок сторонніх речовин.

Сучасна упаковка сиру кисломолочного ТМ «Гармонія» – високобар’єрна плівка, яка, завдяки технології «проварки краю», забезпечує повну герметичність пакету та надійний захист від проникнення запахів, газів, вологи і агресивного зовнішнього середовища. Сир «Мгарський» має максимально прозоре пакування. Тож Ви не тільки прочитаєте про склад продукту на упаковці, а й на власні очі зможете пересвідчитися у якості сирного зерна, його кольорі, консистенції, загальному вигляді.

Сир кисломолочний «Мгарський» має різновид жирності 0% та 5%.

Й це надзвичайно важливо для використання у раціоні людини, особливо дітей,  вагітних жінок, а також людей, які витрачають упродовж дня багато енергії. До того ж, він може вживатись не лише як самостійна страва, а й для приготування різноманітних салатів та десертів.

Сир кисломолочний «Мгарський»ТМ «Гармонія» перевірено незалежною системою контролю якості «Добрий знак» на якість та безпечність!
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ