РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

ПРО ПРОЕКТ

«Добрий знак» – це незалежна система контролю якості і безпеки продуктів харчування. Місією проекту є визначення найбільш якісних і безпечних продуктів харчування та формування в українському суспільстві культури свідомого споживання.

Потреба в «Добром знаку» виникла, коли стало зрозуміло, що в українського споживача немає єдиного «знака якості»,  якому можна повністю довіряти, і який є зрозумілим орієнтиром для вибору продукту на полицях магазинів.

Відреагувавши на суспільний запит  на початку 2015 року телеканал СТБ ініціював національну незалежну систему якості продуктів харчування, створивши спеціальний департамент з фахівцями щодо якості та безпеки харчових продуктів (аудиторами, харчовими технологами, експертами щодо розробки стандартів якості).

Роботу департаменту курує рада незалежних аудиторів на чолі з Мареком Мажец, членом правління Ewa-Bis Sp. z.o.o, представником IFS-стандартів і GLOBALG.A.P. в 14 країнах Європи. Більш докладно про наших експертів можна почитати тут.

«Добрий знак» співпрацює з такими організаціями, як: Eurofins. URS. IFS. Докладніше про наших партнерів можна прочитати тут. 

Cьогодні «Добрий знак» виконує два типи перевірок:

  • добровільні (виробник сам звертається в проект з метою перевірити продукт і виробництво)
  • перевірки категорій (перевірки продуктів в найпопулярніших категоріях харчування серед українців)

Як виконуються ці перевірки? Читайте тут. 

На даний момент «Добрим знаком» відзначені такі продукти на полицях українських магазинів. Перелік продуктівЗареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ