РЕЗУЛЬТАТИ

ПЛАН ПЕРЕВІРОК

ЯК ПЕРЕВІРЯЄМО

Olkom, «Королівський смак», «Олейна», «Щедрий дар»

0 0

Результати перевірки соняшникової олії

Незалежна система контролю якості і безпеки «Добрий знак» запустила масштабний соціальний проект, основною метою якого є визначення якості і безпеки продукції в найпопулярніших серед українців категоріях продуктів харчування, а також інформування про це споживачів.

Напередодні свята Масляної першою перевіреною категорією на якість і безпеку стала «Соняшникова Олія». Зокрема, були перевірені найбільш популярні торгові марки рафінованої дезодорованої вимороженої соняшникової олії марки «П»: Olkom, «Королівський смак», «Олейна», «Щедрий дар» (ТМ вказані в алфавітному порядку).

Сертифікованими аудиторами міжнародного рівня проекту «Добрий знак», за участю представників європейської лабораторії, була здійснена закупівля соняшникової олії для перевірки в європейських арбітражних лабораторіях. Соняшникова олія перевірялося на відповідність нормам якості і безпеки згідно ДСТУ 4492: 2005 «Олія соняшникова. Технічні умови ».

Результати перевірки були оголошені 20 лютого в телевізійній програмі «Все буде добре»

https://www.youtube.com/watch?v=vzpmDerM28kи

21 лютого в «Вікна-новини» https://www.youtube.com/watch?v = Sd3zWro72i8 на телеканалі СТБ.

Протягом 2017 року плануються перевірки найбільш популярних серед населення України продуктів харчування, таких як молоко тривалого зберігання, питні йогурти, варена ковбаса, твердий сир, мінеральна вода. Результати подальших перевірок будуть оголошуватися в програмі «Все буде добре» і програмі «Вікна-новини» 2 рази на місяць.

Успішні результати лабораторних досліджень – це перший крок для виробників до отримання права розміщувати «ДОБРИЙ ЗНАК» на упаковці своїх товарів.
Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ